Strona główna » Mini magazyny blisko Ciebie

Mini magazyny blisko Ciebie

Comfort Storage to nowe miejsce na mapie Piaseczna. Idea jest bardzo prosta, ma być blisko, bezpiecznie oraz jak sama nazwa wskazuje komfortowo! Magazyny samoobsługowe Comfort Storage powstały w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na powierzchnię, w której można przechować rzeczy, których na co dzień nie potrzebujesz mieć w mieszkaniu.

W trosce o możliwie jak najwygodniejsze korzystanie z naszych mini magazynów wybraliśmy lokalizację, która znajduje się niemalże w samym sercu Piaseczna a dojazd i parking są niezwykle łatwe. Szeroki podjazd oraz wózki, które są do dyspozycji naszych klientów ułatwiają wnoszenie rzeczy z samochodu wprost do Twojego magazynu.

Bezpieczeństwo jest dla nas równie ważne co wygoda korzystania dlatego cały magazyn wyposażony jest w całodobowy monitoring oraz kontrolę dostępu do budynku. Każdy klient otrzymuje indywidualny kod dostępu, a każde wejście jest rejestrowane.

Nie musisz się już dłużej zastanawiać co zrobić z rzeczami sezonowymi czy takimi które zajmują Ci cenne miejsce w szafach czy na balkonie, a może musisz gdzieś przechować rzeczy na czas remontu czy przeprowadzki? Wybierz Comfort Storage – mini magazyny blisko Ciebie i miej problem z głowy!